Poděkování tvůrcům našich internetových stránek.

 

Dovolujeme si poděkovat panu Tomáši Zmeškalovi ze společnosti webdesign graas.cz (www.graas.cz), za dobrovolné zpracování a úpravu redakčního systému pro náš web.

webdesign graas.cz

poskytuje komplexní služby v oblasti tvorby internetových stránek, webdesignu, SEO optimalizace a reklamy již od roku 1999.

Vytvoří pro Vás jednoduché webové stránky nebo i rozsáhlý databázový systém včetně e-shopu, redakčního systému, nebo můžeme provést redesign pro zvýšení úrovně Vašich současných stránek.

Při tvorbě prezentací vybírá optimální řešení na základě požadavků a představ klienta. Individuální přístup ke každé zakázce a klientovi je samozřejmostí.

Nabízí Vám rozsáhlé portfólio služeb včetně SEO optimalizací, zlepšení pozic ve vyhledávačích, napojení stránek na redakční systém, registrace do katalogů, PR články včetně jejich publikování a další …

 

 

Dovolujeme si poděkovat paní Petře Podzemské z webu Pruhovaná kočka (www.pruhovanakocka.cz) za poskytnutí souhlasu k použití jejich kreseb a námětů pro výtvarnou složku našeho webu.

 

Výtvarná dílna Pruhovaná kočka - TO JSOU ORIGINÁLNÍ DÁRKY: MALOVANÁ TRIČKA, OBRÁZKY A DEKORAČNÍ PŘEDMĚTY“

Malují pro Vás:

  • na textil (ručně malovaná trička, mikiny, polštáře a povlaky)
  • na sklo (nejen šperky, dózy, svícny a lampy)
  • na dřevo (ozdobné magnety, věšáky, stoličky a další dekorace)
  • … a protože pomalovat se dá téměř všechno, najdete v produkci dílny i další výrobky.

Pokud si přinesete vlastní předmět, nebo textil k pomalování, vyjdou Vám vstříc – pokud to bude jen trochu možné.

Všechny dárky z naší dílny jsou ručně malované vlastními původními motivy.

 

 

Dovolujeme si poděkovat panu Alexandru Vávrovi ze společnosti VAVA.eu s.r.o. (www.vava.eu) za poskytnutí hostingového prostoru pro provoz našeho webu.

 

Společnost VAVA.eu zastupuje v České republice společnosti WATER JEL, PAX-Bags a MARLY SKIN.

SchoolPAX

WATER JEL® je prostředek první pomoci při  popáleninách, to znamená, že je využitelný všude tam, kde existuje reálné riziko popálení, např. přímým ohněm, horkou tekutinou, párou, hořícím kovem, zásahem elektrického proudu, případně výbuchem apod..  Nově se dostává na trh produkt SUN BURN Gel který slouží jako první pomoc při popálení od sluníčka.

PAX-Bags produkuje záchranářské brašny a batohy pro všechny složky zintegrovaného záchranného systému. Též je výrobcem jedinečných školních aktovek SchoolPAX.

MARLY SKIN ochrání spolehlivě kůži déle než 4 hodiny před škodlivinami a látkami způsobujícími podráždění