Mateřská škola logopedická Na Robinsonce v Ostravě Porubě
Ostrov klidu pro Vaše děti
MŠ logopedická Na Robinsonce

Klokanovy školky

Zapojili jsme se do výzvy:

Hledáme školky pro Klokana

Chcete se setkávat a sdílet zkušenosti s jinými pedagogy mateřských škol? Hledáte inspiraci do výuky nebo zajímavé příklady z praxe? Znáte metodickou pomůcku Klokanův kufr a Klokanovy kapsy a chcete s ní pracovat, případně podpořit vznik dalších metodických materiálů? Přidejte se ke Klokanovým školkám!

Projekt Klokanovy školky odstartoval v lednu letošního roku a jeho realizátorem jsou Lužánky – středisko volného času v Brně. Navazuje na úspěšné metodické pomůcky Klokanův kufr a Klokanovy kapsy. Cílem je během následujících čtyř let propojit mateřské školy z celé republiky a vytvořit síť Center kolegiální podpory – mateřských škol, které budou pořádat jednou do měsíce odpolední workshopy pro školky ve svém regionu. Obsahem workshopů bude výměna zkušeností a postupů při cílené stimulaci dítěte v jednotlivých oblastech RVP.

V případě, že jste mateřská škola a máte zájem o bližší informace či zvažujete účast v projektu, navštivte webové stránky www.klokanovyskolky.cz nebo napište na Centrum kolegiální podpory klokanovarobinsonka@seznam.cz. Neváhejte nás kontaktovat a dozvědět se víc!